Telefon

(+372) 56154408

Email

andresviitkin@hotmail.com

Avatud

E-P 8.00–20.00.

MER MASSAAŽ

MER on aeglane, sügav ja tugev lihaste ning sidekoe massaaž, mis vabastab kehasse kinni jäänud pingeid ja allasurutud emotsioone. Suureneb liigeste liikuvus, paraneb energia voolamine kehas. MER massaaž tähendab lihas-sidekoe energeetilist vabastamist. Tegemist on sügava lihaspingeid ja emotsioone vabastava kehatööga.MER massaaž on tuntud ka Osho Tasakaalustava massaaži nime all. Mer aitab ka migreeni peavalude, käte suremine öösiti ja hammaste kiristamise vastu.

seljavalud
puusavalu
lihaskramid
valud õlavöötmes
seljavalu
valu käsivarres

AROMATOUCH

Aromatouch massaaži seansil kasutatakse kaheksat erinevat eeterlikku õli (sh 4 õlisegu ja 4 puhast õli) ning massaažiseanss on üles ehitatud erinevate järjestikuste faasidena. Igal tsüklil on oma toime organismile nagu näiteks rahustav, lõdvestav, puhastav, turgutav ja virgutav.
Õlid, mida kasutatakse on:

Balance segu
Lavendel
Teepuuõli
OnGuard segu
AromaTouch segu
Deep Blue segu
Metsik apelsin
Piparmünt

ZEN THAI BODYWORK

Zen Thai Bodywork on kombinatsioon erinevatest stiilidest, mis koos loovad sügava ja tõhusa massaažikogemuse. Kehale lähenetakse väga tundlikult, vältides kiireid liigutusi, ülemäärast survet või luustiku äkilist korrigeerimist. Zen Thai Bodywork integreerib erinevaid tõhusaid tervendamise tehnikaid:

Lõuna-Tai massaaž
Zen Shiatsu
Kraniosakraal teraapia
Klassikaline massaaž