Telefon

(+372) 56154408

Email

andresviitkin@hotmail.com

Avatud

E-P 8.00–20.00.

Aromatouch ehk aroomipuudutuse seansil kasutatakse kaheksat erinevat eeterlikku õli (sh 4 õlisegu ja 4 puhast õli) ning see hoolitsus on üles ehitatud erinevate järjestikuste faasidena. Igal tsüklil on oma toime organismile nagu näiteks rahustav, lõdvestav, puhastav, turgutav ja virgutav.

  1. Balance õlisegu ja lavendel – need kaks õli toovad praegusesse hetke,  lõdvestavad ning maandavad stressi
  2. Melaleuca (ehk teepuuõli) ja OnGuard õlisegu – kolmas ja neljas õli toetavad immuunsüsteemi ning puhastavad ebavajalikest bakteritest
  3. Aroma Touch ja DeepBlue õlisegu – leevendavad põletikke, valusid ning lihaspingeid
  4. Metsik apelsin ja piparmünt  – ergutavad, äratavad, toovad sind nö kehasse tagasi, aitavad tasakaalu luua ja kohaneda ümbritsevaga ning täidavad sind rõõmuga.

Hoolitsuse seanss kestab ca 50 minutit ning selle käigus puudutatakse selga, pead ja labajalgu. Seega palume sul arvestada, et juuksed lähevad õliseks või siis meid eelnevalt teavitada soovist pead mitte puutuda. Sel juhul väljume pisut ettenähtud AromaTouchi tehnikast.

  • AromoTouchi ei soovitata inimesele, kes kasutab ravimit Warfarin.
  • Kui sa oled mõne eeterliku õli suhtes allergiline, siis palun anna sellest teada ja saame selle õli vahele jätta.
  • Piparmündi eeterlik õli võib vähendada rinnapiima hulka, mistõttu võiks seda vältida nii imetamise ajal kui ka raseduse viimase kolme kuu jooksul.

BRONEERI KOHE